USŁUGI

Nasza firma oferuje szeroką gamę usług serwisowych. Opis najważniejszych z nich znajdą Państwo poniżej.

W przypadku gdy nie znajdą Państwo interesującej Was usługi na poniższej liście, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

usugi_image1

KALIBRACJA WAG I URZĄDZEŃ KONTROLNO - POMIAROWYCH

Oferujemy kalibrację wag technologicznych oraz czujników pomiarowych wszystkich typów. Wykorzystujemy do tego wysokiej klasy kalibratory/piece kalibracyjne/ zadajniki temperatury posiadające aktualne świadectwa wzorcowania. Posiadamy niezbędną do realizacji powyższych zadań wiedzę i dużą praktykę. Każda usługa kalibracyjna przez nas wykonana potwierdzona jest świadectwem kalibracji urządzenia .

PRZEGLĄDY I NAPRAWY PALNIKÓW PRZY WYTWÓRNIACH MAS BITUMICZNYCH

Przy każdej wytwórni mas bitumicznych jest zainstalowany Palnik który podgrzewa kruszywo. Nasz serwis jako jeden z nielicznych ma w swoich szeregach wykwalifikowanego specjalistę zajmującego się serwisowaniem, naprawą i kalibracją palników zasilanych wszystkimi dostępnymi rodzajami paliwa na rynku. Wykonujemy również remonty palników w pełnym zakresie . Kalibracja urządzenia zawsze jest potwierdzona protokołem z pomiarów składu spalin . Pomiary wykonujemy przy pomocy najwyższej klasy analizatorów posiadających aktualne świadectwa wzorcowania dzięki czemu nasi klienci nie muszą się martwić o wyniki okresowych kontroli urzędów ochrony środowiska.

usugi_image2
usugi_image3

PRZEGLĄDY OKRESOWE INSTALACJI DO MAGAZYNOWANIA PYŁU WĘGLA BRUNATNEGO

Prowadzimy kompleksowy serwis urządzeń magazynowania i dystrybucji paliwa jakim jest pył węgla brunatnego czyli najpopularniejsze obecnie paliwo używane do suszeniu kruszywa przy wytwórniach mas bitumicznych. Wykonujemy przeglądy okresowe zbiorników wszystkich marek ( Kurz, ATS, Altmayer, Gerwin ) potwierdzone dokładnymi protokołami przeglądowymi. Dokonujemy również kontroli całych ścieżek dozowania pyłu węglowego , dmuchaw transportujących , podajników celkowych i wszystkich przyległych do instalacji urządzeń. Oferujemy oryginalne części zamienne ich diagnostykę i wymianę. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia prac w strefach zagrożonych wybuchem.

REGENERACJA BIEŻNI ROLEK I PIERŚCIENI SUSZAREK BĘBNOWYCH

Po wielu latach eksploatacji , bieżnie pierścieni suszarki kruszywa ulegają zużyciu i należy je zregenerować a rolki wymienić lub przetoczyć. Często wiąże się to z ogromnymi kosztami zakupu części zamiennych ( rolki , łożyska ,obudowy ) oraz dużymi nakładami pracy i przestojem całej wytwórni. W większości przypadków można uniknąć tak drogiej i czasochłonnej operacji . Nasza firma oferuje możliwość toczenia rolek i szlifowania pierścieni bez konieczności rozbierania suszarki kruszywa. Prace takie wykonujemy dzięki specjalnym urządzeniom skonstruowanym przez naszą firmę . Wykonanie regeneracji bieżni rolek i pierścieni w ten sposób pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Rocznie wykonujemy z powodzeniem kilkanaście tego typu usług w różnych miejscach w Kraju.

usugi-regeneracja-bierzni
usugi-relokacje-wytworni

RELOKACJE WYTWÓRNI MAS BITUMICZNYCH I BETONIARNI /MODERNIZACJE

Nasza firma prowadzi kompleksowe usługi relokacji wytwórni mas bitumicznych i betoniarni. W zależności od wymagań klienta możemy wykonać relokację urządzenia począwszy od demontażu elektrycznego , mechanicznego , załadunku na auta ciężarowe przez transport aż po montaż , uruchomienie i oddanie urządzenia gotowego do produkcji . Do realizacji przedsięwzięcia zapewniamy sprzęt dźwigowy , transport specjalistyczny i wykwalifikowany personel z ogromnym doświadczeniem. Inwestycje przez nas realizowane zawsze są dopasowane do potrzeb klienta. Dostosowujemy wytwórnie do potrzeb klienta. Wykonujemy wszelkiego rodzaju modernizacje instalacji. Usługi relokacji świadczymy na terenie całej Europy.

SERWIS OGÓLNY MECHANICZNY I ELEKTRYCZNY

Prowadzimy pełen zakres usług serwisowych wytwórni mas bitumicznych i betoniarni wszystkich marek. Nasz personel posiada niezbędne uprawnienia , praktykę zawodową , szkolenia i odpowiednie narzędzia niezbędne do wykonywania każdego rodzaju prac. Przeprowadzamy serwisy mechaniczne, elektryczne, przeglądy , kalibrację urządzeń, naprawy roczne i bieżące, kompleksowe remonty. Wszystkie przez nas wykonywane prace są ubezpieczone. Współpracujemy z największymi w kraju i za granicą firmami z branży produkcji asfaltu.

usugi_image6
usugi_image7

DORADZTWO TECHNICZNE

Świadczymy usługi doradcze w zakresie zakupu nowych i używanych instalacji czy urządzeń. Pomagamy klientom przeprowadzać procesy optymalizacyjne na ich zakładach produkcyjnych. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania w zakresie ekologii produkcji. Tworzymy i modernizujemy projekty instalacji według oczekiwań naszych klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA

DOŚWIADCZENIE

WYSOKA JAKOŚC

SZYBKOŚĆ REALIZACJI

PRZYSTĘPNE CENY

PROFESJONALIZM

REFERENCJE

©2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
wróć na początek